Наші партнери

Як компанія, що надає товари косметичного призначення, ми зацікавлені у тому, щоб фахівці надавали якісні послуги. Для цього ми підібрали професіоналів своєї справи, з яких можна сміливо навчитися.
Наші спікери, це завжди практикуючі, кваліфіковані лікарі-косметологи, що мають величезний багаж досвіду, теоретичних знань та регулярно підвищують свою кваліфікацію, розвиваються, беруть участь у міжнародних з'їздах та конгресах лікарів.

Прогрес

7000
клієнтів
15% збільшення
200+
процедур
СТІЛЬКИ КОЖНИЙ МІСЯЦЬ НАШІ ПАРТНЕРИ ОБСЛУГОВУЮТЬ КЛІЄНТІВ
НА СТІЛЬКИ КОЖНИЙ РІК ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ КЛІЄНТІВ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
НАШІ ПАРТНЕРИ ПРОПОНУЮТЬ ВСІ МОЖЛИВІ КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Чому ми?

ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ
ДОСВІДНІ ПРОФЕСІОНАЛИ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
NLC - це компанія, що активно розвивається. Працюючи на українському ринку естетичної медицини з 2007 року, ми значно розширили асортимент продукції та зарекомендували себе як відповідальний та надійний представник.
Усі співробітники компанії є висококваліфікованими фахівцями, мають досвід у напрямі естетичної медицини. Працівники регулярно підвищують свій рівень знань, беруть участь у семінарах, з'їздах та конгресах не лише в Україні, а й за кордоном.
Наші спеціалісти зацікавлені в максимальному задоволенні клієнта, кожен випадок розглядається як індивідуальний з урахуванням усіх особливостей будови організму, здоров'я, вікових змін, фізичного та психологічного розвитку.
Вже працюють із нами