ПЕРЕХОДЬ НА ДЕРЖАВНУ МОВУ
ПЕРЕХОДЬ НА ДЕРЖАВНУ МОВУ
 

HUTOX

Одні жінки пов'язують старіння з мудрістю, інші – зі зморшками. Але й ті, й інші однаково хочуть одного – якнайдовше залишатися привабливими. На допомогу приходять косметологи зі своїм величезним арсеналом засобів омолодження та підтримки краси.

У 2000-х цей арсенал поповнився ще одним дієвим засобом – препаратами на основі нейротоксин типу А, який виробляється мікроорганізмом Clostridium botulinum. Простіше кажучи, це відомий ботокс. Зовсім скоро цей термін став «називним ім'ям», але насправді «Ботокс» – це лише приватна назва одного з групи препаратів (бутолотоксинів) для розгладження зморшок.
Бутолінотерапія в косметології дуже швидко набрала шанувальників і кількість фірм-виробників препаратів бутолотоксину зросла. Американські, французькі, німецькі, а останнім часом корейські виробники займаються розробкою, удосконаленням, тестуванням препаратів для корекції та усунення зморшок, наповнення міжбрівних зморшок тощо.

Показати повністю

ЯКИЙ ПРИНЦИП ДІЇ БУТОЛОТОКСИНУ?

Щоб пояснити це просто (наприклад, клієнту, який хоче зрозуміти зміст процедури, але не є фахівцем у цій сфері), достатньо побудувати невелику схему:

Людина переживає емоцію (каже, хмуриться і т.д.) – емоція викликає міміку – м'яз скорочується, коротшає – при скороченні тягне у себе шкіру – м'яз розслабляється – шкіра повертається місце.

Молода шкіра, пружна, еластична легко проходить цей шлях і без змін повертається на місце. З віком кількість у шкірі волокон колагену (що відповідає за еластичність) та молекул гіалуронової кислоти (що відповідає за пружність та водний баланс) падає. Відповідно, знижується її еластичність та пружність, здатність «повертатися на місце» після розтягнення-скорочення м'яза. Тоді й з'являються зморшки. І, звичайно, необхідність їхньої корекції та усунення.

Як реагує на емоцію м'яз, «насичений» бутолотоксином? Ніяк. Препарат розслаблює м'яз та блокує надходження нервового імпульсу. Внаслідок скорочення не відбувається, шкіра не розтягується, зморшка не з'являється.

Ефект помітний вже на 2-5 день після процедури, максимального ефекту досягає приблизно 14 днів, а зберігається кілька місяців.

Бутолінотерапія в косметології покликана вирішити такі проблеми, як необхідність корекції та усунення мімічних зморшок, заповнення міжбрівних та інших ярко виражених зморшок; боротьби з гіпегідрозом.

Препарат Hutox південнокорейської фірми Huons тільки виходить на український ринок, але авторитет відомої компанії-розробника, а особливо заявлені характеристики цього препарату (зокрема унікальна чистота молекули, яка становить 99,8%), дозволяють уже зараз розглядати Hutox, як конкурентний продукт найвищої якості.

Слід зазначити, що Huons далеко не новачок на ринку. Понад 50 років (з 1965 р.) корпорація виробляє високоякісні медичні та косметологічні препарати. Hutox – власна розробка компанії з унікальним показником чистоти молекули – понад 98%.

З ЯКИМИ МОРЩИНАМИ ПІД СИЛУ СПРАВИТЬСЯ ПРЕПАРАТУ HUTOX?

  • Зморшки на лобі (горизонтальні);
  • Міжбрівні зморшки;
  • «кролячі зморшки» (косі зморшки на переніссі);
  • Зморшки шиї (горизонтальні та вертикальні);
  • "носогубні складки";
  • · «гусячі лапки» зморшки навколо очей.

Крім того, ін'єкції ботуксоліну можна застосовувати для лікування гіпергідрозу, а також підтяжки обличчя (ботокс-ліфтинг)
Випускається цей ботулотоксин у зручній для зберігання фармакологічній формі – у вигляді білого ліофілізованого порошку, готового до розведення стерильним 0,9% розчином хлориду натрію. Завдяки такій формі випуску збільшується термін зберігання препарату.

 
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!