ПРО НАС

Компанія New Line Clinic, як офіційний представник одразу кількох світових брендів на українському ринку, має на меті не просто розповсюдження на території України косметологічних препаратів, а й підняття професійного рівня фахівців.
  • 15 років успішного досвіду роботи в Україні
  • 87% клієнтів стають постійними після першої ж співпраці
  • 2500 клієнтів віддали перевагу саме нам

Головною метою компанії NLC є просування сучасних технологій та методик роботи, які відповідають світовим стандартам косметології, впровадження новинок та інноваційних методів роботи. Для досягнення цієї мети фахівці компанії регулярно проводять семінари та тренінги по всій країні. Адже лише живе спілкування, навчання, практика навчання ін'єкційної косметології чи курси проведення мезотерапії можуть дати максимальний результат!
На сьогоднішній день ми представляємо низку популярних брендів-лідерів світової індустрії краси:
Провідним брендом є STYLAGE від французької лабораторії VIVACY
STYLAGE – це філери на основі гіалуронової кислоти. Продукція лабораторії VIVACY представлена більш ніж у 80 країнах світу, має реєстраційне свідоцтво в Україні, відповідає європейському РЄ стандарту до розробки, контролю стерилізації та медичного рівня якості сировини.

ЧОМУ З НАМИ КОМФОРТНО ПРАЦЮВАТИ

ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК
Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці, тому надаємо для своїх клієнтів гнучку систему знижок та програм лояльності. Крім того діють акційні пропозиції та
сезонні/святкові розпродажі
СЕРТИФІКОВАНА ПРОДУКЦІЯ
У нас офіційні контракти та прямі поставки від виробника. Продукція проходить обов'язкову перевірку відповідності
ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ
Ми надаємо професійне навчання з підвищення кваліфікації фахівців із залученням практикуючих докторів, хірургів, косметологів, досвідчених вітчизняних та іноземних експертів у галузі естетичної медицини
Як компанія, що надає товари косметичного призначення, ми зацікавлені у тому, щоб фахівці надавали якісні послуги. Для цього ми підібрали професіоналів своєї справи, з яких можна сміливо навчитися.
Наші спікери, це завжди практикуючі, кваліфіковані лікарі-косметологи, що мають величезний багаж досвіду, теоретичних знань та регулярно підвищують свою кваліфікацію, розвиваються, беруть участь у міжнародних з'їздах та конгресах лікарів.
ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ
NLC – це компанія, що активно розвивається. Працюючи на українському ринку естетичної медицини з 2004 року, ми значно розширили асортимент продукції та зарекомендували себе як відповідальний та надійний представник.
ДОСВІДНІ ПРОФЕСІОНАЛИ
Усі співробітники компанії є висококваліфікованими фахівцями, мають досвід у напрямі естетичної медицини. Працівники регулярно підвищують свій рівень знань, беруть участь у семінарах, з'їздах та конгресах не лише в Україні, а й за кордоном.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Наші спеціалісти зацікавлені в максимальному задоволенні клієнта, кожен випадок розглядається як індивідуальний з урахуванням усіх особливостей будови організму, здоров'я, вікових змін, фізичного та психологічного розвитку.

НАШІ ПАРТНЕРИ