DESSINAGE

Лінійка DESSINAGE – високоефективні сучасні філери на основі гіалуронової кислоти нетваринного походження, що відрізняються вираженим відновним ефектом та дозволяють швидко відкоригувати вікові зміни на шкірі без наслідків. Ці ін'єкції допомагають максимально результативно розправити зморшкуваті утворення на шкірі обличчя та в зоні декольте, надавши їй молодшого та здоровішого зовнішнього вигляду.

Склад філерів Dessinage

До складу філерів DESSINAGE входить поперечно-зшита гіалуронова кислота, що має неживотне походження. Вона відрізняється абсолютною безпекою та є адаптованою до людського організму. Така гіалуронова кислота не тільки забезпечує швидкий ефект процедури, а й мінімізує ризики побічних ефектів після застосування філерів.

Огляд лінійки Dessinage

  • DESSINAGE Soft Silk – це сучасний дермальний філер монофазного типу, призначений для усунення поверхневих та дрібних зморшок. Даний засіб призначений для попередження виникнення та усунення неглибоких зморшок в області обличчя, шиї та декольте.

  • DESSINAGE Gentle Touch – високоефективний монофазний філер на основі гіалуронової кислоти, який допомагає позбутися зморшок середньої глибини, а також заломів та складок шкіри. Цей засіб призначений для корекції форми носа та профілактики старіння шкіри рук.

  • DESSINAGE Cherry Lips – філер для корекції об'єму, форми та контурів губ. Він дозволяє усунути дефекти пероральної зони та заповнити кисетні зморшкуваті утворення.

  • DESSINAGE Deep Lift – монофазний фільтр на основі гіалуронової кислоти нетваринного походження, який ідеально справляється з глибокими зморшками в області обличчя та в зоні кистей рук.

  • DESSINAGE Meso – філер для розгладження дрібних зморшок та додаткової гідратації шкіри. Він ефективно заповнює дрібні зморшки, робить шкіру більш еластичною та сяючою.

Як відбувається процедура ін'єкції філером Dessinage?

Всі DESSINAGE філери добре переносяться людським організмом та забезпечують стійкий косметологічний ефект. Вони вводяться ін'єкційним шляхом поверхневі, середні, глибокі шари шкіри, а також підшкірно в залежності від особливостей дії кожного конкретного засобу. Процедура не триває багато часу. Ін'єкції безболісні, а ефект від них можна спостерігати вже після першого сеансу.
 
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!