STYLAGE® XXL

STYLAGE® XXL від французької лабораторії VIVACY® - високоочищений монофазний гель гіалуронової кислоти пролонгованої дії для корекції глибоких зморшок, заповнення об'єму, моделювання. Найбільш в'язкий та об'ємний препарат із лінійки STYLAGE®. Легко вводиться за допомогою канюлі, набуває будь-якої форми, створюючи надійний та стійкий ефект натуральної корекції, ретикульований із застосуванням технології IPN-Like + MANNITOL – потужний природний антиоксидант.

Купити філери STYLAGE® можна у новому зручному шприці із запатентованою ін'єкційною системою нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт та контроль. Він спеціально розроблений для сприяння лікарям під час щоденного проведення процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми передзвонимо Вам.
Інші способи замовлення:

ОПИС

ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄМУ

STYLAGE® XXL призначений для значної корекції об'ємів та помітно відновлює втрачену гармонію рис обличчя.

ПЕРЕВАГИ

  • Поповнення об'єму STYLAGE® XXL - найбільш в'язкий та об'ємний препарат із лінійки STYLAGE®. Легко вводиться за допомогою канюлі, набуває будь-якої форми, створюючи надійний та стійкий ефект натуральної корекції.
  • Збільшує обсяг підшкірних тканин (в області вилиць, щік, підборіддя) та забезпечує моментальну корекцію вираженого дефіциту тканин.
  • Запакований у 2,2 мл шприци, зручні для створення значного обсягу.

ПРОТОКОЛ ІН'ЄКЦІЇ

У глибокі шари шкіри та/або підшкірно-жирову клітковину, залежно від використовуваної техніки та бажаного кінцевого результату.

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® L: НОС
STYLAGE® XXL: ЛІНІЯ ПІДБОРІДКА, ВИЛИЦЯ, ПІДБОРОДОК
© Copyright - Dr James Schinazi (FR)

ОГЛЯД АСОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

 
Click to order
Total: 
Только для специалистов с медицинским образованием
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Місто
Спеціальність
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!