STYLAGE® XL

STYLAGE® XL від французької лабораторії VIVACY® - високоочищений монофазний гель гіалуронової кислоти пролонгованої дії для відновлення обсягів, ретикульований із застосуванням технології IPN-Like + MANNITOL - потужний природний антиоксидант.

 • Поповнення обсягу;
 • Збільшення обсягу вилиць і щік;
 • Поліпшення контурів обличчя;
 • Корекція запалих скронь;

Купити філери STYLAGE® можна у новому зручному шприці із запатентованою ін'єкційною системою нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт та контроль. Він спеціально розроблений для сприяння лікарям під час щоденного проведення процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми передзвонимо Вам.
Інші способи замовлення:

ОПИС

ВІДНОВЛЕННЯ І СТВОРЕННЯ ОБ'ЄМУ

STYLAGE® XL відновлюючий об'єм гель на основі стабілізованої гіалуронової кислоти, який має миттєвий та тривалий ефект «наповнення» та покращення овалу обличчя. він був розроблений спеціально для відновлення та створення об'єму.

ПЕРЕВАГИ

 • Легко вводиться за допомогою голки або тупоконечної канюлі.
 • Висока пластичність препарату дозволяє надавати необхідної форми тканин.
 • Висока віско-еластичність дозволяє препарату добре адаптуватися до рухів тканини, не зміщуючи при цьому.

ПРОТОКОЛ ІН'ЄКЦІЇ

У глибокі шари шкіри та/або у підшкірну тканину, залежно від використовуваної техніки та бажаного кінцевого результату.

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® XL: ПІДБОРОДОК
© Copyright – Pr Ali Mojallal (FR)

ОГЛЯД АСОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

У 2007 році Laboratoires VIVACY запатентувала IPN-Like Technology – удосконалений процес поперечної зшивки гіалуронової кислоти, що дозволяє створювати високоякісні продукти зі спеціальними властивостями для естетичної медицини. Interpenetrated Network – взаємопроникна мережа, що дозволила знизити застосування ВDDE – агресивний зв'язуючий агент, який використовується при виробництві філерів на основі гіалуронової кислоти.

У 2008 році Laboratoires Vivacy випустила лінійку філерів STYLAGE із застосуванням нової технології IPN-Like. Всі однофазні, пошиті, ін'єкційні гелі STYLAGE® характеризуються унікальними в'язкопружними властивостями та чудовою біосумісністю з нашим організмом.

Філлер Stylage XL, з лінійки цієї лабораторії, який можна купити в нашому магазині New Line Clinic, дозволяє досягти приголомшливих результатів для об'ємного моделювання.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Stylage XL вводиться у глибокі шари дерми чи підшкірно-жирову клітковину. Гель сприяє регенерації пошкоджених клітин, підвищує еластичність тканин, налагоджує обмінні процеси. Шкіра стає підтягнутою за рахунок збільшення обсягу, зникають дрібні, середні і глибокі зморшки, складки.

Завдяки Stylage XL ви досягнете таких результатів:

 • Усунення зморшок, заломів, складок обличчя;
 • Поповнення обсягів щік, вилиць, підборіддя;
 • Корекція контурів та овалу обличчя, гравітаційного птозу;
 • Омолодження рук;
 • Підвищення еластичності шкіри;
 • Регенерація структури.
Помітити позитивні зміни ви зможете одразу після процедури. Повний ефект буде видно через 10-14 днів, коли остаточно підуть посттравматична набряклість і зафіксується гель під шкірним покривом. Результат може протриматись від 18 до 24 місяців. Stylage XL, купити який можна тут і зараз, неодмінно потішить вас своїм ефектом.

ВЛАСТИВОСТІ STYLAGE XL

Stylage XL - монофазний гель гіалуронової кислоти, має пролонгований ефект дії.

Косметологи рекомендують процедуру з використанням Stylage XL пацієнтам, які хочуть позбавитися глибоких зморшок, підвищити еластичність шкіри, сформувати контур обличчя або відновити втрачений об'єм. Часто застосовується для пацієнтів, які страждають на патологічну дистрофію рук та обличчя.

Препарат Stylage XL ефективно позбавляє недоліків, пов'язаних із віковими змінами.

Після 50 років жінки вступають у нову фазу процесу старіння під впливом природного зниження рівня гормонів в організмі, під час та після завершення менопаузи. На цьому етапі важливо вибрати правильні продукти та процедури для боротьби з наслідками старіння шкіри безпечним та ефективним способом, для досягнення довгострокових природних результатів.

Що відбувається зі шкірою 50-річної жінки? Вона стає помітно тоншою і тендітнішою, втрачає свою еластичність і основний жир, утворюються глибші зморшки і порожнисті області на обличчі; також стає сухішим. Деякі зони можуть бути особливо порушені, зокрема – віскі, щоки, нижня третина особи, шия та руки.

Щоб отримати більше інформації про процедуру з використанням Stylage XL, залиште контактний номер на сайті або напишіть на електронну адресу. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію та дадуть відповіді на запитання.

ТЕХНОЛОГІЯ IPN-LIKE

 • Забезпечує легкість та точність введення препарату та ідеальний розподіл його у тканинах.
 • Відновлює еластичність навіть щільної шкіри, ефективно усуває глибокі складки.
 • В'язкість гелів підходить для введення різної глибини шкіри.
 • Легко вводиться і розподіляється у шарах шкіри за допомогою голки або тупоконечної канюлі.

Антиоксидант манітол

 • Хімічно інертний поліспирт, природним чином представлений у фруктах, ягодах та багатьох інших рослинах
 • Добре переноситься організмом
 • Сприяє зниженню посттравматичного набряку та почервоніння.
 • Особливий антиоксидант, що впливає на вільні гідроксильні радикали, блокує відповідний етап ланцюжкових реакцій, породжених запаленням.
 • Забезпечує стабільність та збереження фізико-хімічних властивостей STYLAGE®.

АНЕСТЕТИК ЛІДОКАЇН

Додавання лідокаїну в гель із вмістом стабілізованої гіалуронової кислоти:

 • Зменшує дискомфорт у момент ін'єкції, забезпечуючи розгладжування зморшок та потужну регенеруючу дію завдяки антиоксиданту.
 • Не призводить до підвищеного ризику екстравазації крові.
 • Чи не впливає ні на якість, ні на довготривалість результату.
Всі продукти STYLAGE® ретельно розроблені для ін'єкцій у різні шари шкіри для вирішення різних естетичних завдань. Гелі характеризуються двома ключовими параметрами:

 • Еластичність кожного продукту оптимізована відповідно до наміченого показання: менше - для тонких і поверхневих зморшок, щільніше для глибоких зморшок, об'ємного моделювання або щільнішої шкіри.
 • В'язкість кожного гелю STYLAGE® підбирається так, щоб відповідати щільності тканини-мішені, для якої він призначений, що призводить до тривалого естетичного ефекту.
Поєднання в'язко-еластичності дозволяє препарату адаптуватися до рухів тканини і не зміщуватись при цьому, забезпечуючи максимально природний результат.

Таким чином, універсальний асортимент STYLAGE® дозволяє лікарю-практику оптимізувати естетичний ефект для кожного окремого пацієнта.

БІОДЕГРАДОВАНІ ПРЕПАРАТИ

Філери STYLAGE® складаються з ультрапрозорого гелю зі зшитої гіалуронової кислоти. Гель є біосумісним і легко інтегрується у тканини. Він не є постійним, тобто препарат біодеградує з організму і, таким чином, згодом природним чином біодеградує.

Середня тривалість дії філерів STYLAGE® залежить від багатьох факторів, таких як тип шкіри, область ін'єкції, спосіб життя пацієнта, техніка ін'єкції, що використовується лікарем-практиком.

У сукупності всі складові дозволяють отримати більш тривалий ефект дії філерів STYLAGE® в порівнянні з іншими препаратами.

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

 
Click to order
Total: 
Только для специалистов с медицинским образованием
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Місто
Спеціальність
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!