STYLAGE® SPECIAL LIPS

STYLAGE® SPECIAL LIPS від французької лабораторії VIVACY® - високоочищений монофазний гель гіалуронової кислоти пролонгованої дії для корекції поверхневих зморшок, ретикульований із застосуванням технології IPN-Like + MANNITOL + 0,3% Lidocaine.

Купити філери STYLAGE® можна у новому зручному шприці із запатентованою ін'єкційною системою нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт та контроль. Він спеціально розроблений для сприяння лікарям під час щоденного проведення процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми передзвонимо Вам.
Інші способи замовлення:

ОПИС

НАТУРАЛЬНА КОРЕКЦІЯ ГУБ

Область губ через свою мобільність, васкуляризацію і чутливість до температурних і механічних впливів досить важко піддається корекції. Для корекції губ та шкіри навколо них необхідний препарат, створений з урахуванням цих особливостей. Спеціально розроблений препарат STYLAGE ® SPECIAL LIPS відповідає всім необхідним вимогам. інноваційний склад гарантує надійний результат корекції у цій чутливій області.

ПЕРЕВАГИ

  • Препарат, створений спеціально для усунення ознак старіння губ: нечіткість контуру, втрата об'єму, періоральні зморшки, згладжування губного жолобка (що формує «цибуля Купідона»), дегідратована шкіра.
  • Пластичний та зручний у використанні, гарантує точність введення та гармонійний результат.

ПРОТОКОЛ ІН'ЄКЦІЇ

Гель вводиться в слизову оболонку губ і навколо них з використанням стандартних технік (мікроболюси, лінійно-ретроградна) за допомогою голки або канюлі.

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® SPECIAL LIPS: ГУБЫ
© Copyright - Dr Jasmin Taher (UK)

ОГЛЯД АСОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

 
Click to order
Total: 
Только для специалистов с медицинским образованием
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Місто
Спеціальність
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!