STYLAGE® M

STYLAGE® M від французької лабораторії VIVACY® - високоочищений монофазний гель гіалуронової кислоти пролонгованої дії для корекції середніх, глибоких зморшок і губ, сітчастий за технологією IPN-Like + MANNITOL - потужний природний антиоксидант.

Філери STYLAGE® можна придбати в новому зручному шприці із запатентованою системою введення нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт і контроль. Він спеціально розроблений для допомоги лікарям під час щоденних процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми передзвонимо Вам.
Інші способи замовлення:

ОПИС

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® M
© Copyright – Dr Sylvie Poigonec(FR)

ОГЛЯД АСОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

Філлер – той самий чудодійний препарат, що дозволяє зробити шкіру молодшою та свіжішою без хірургічного втручання. Виготовлений із гіалуронової кислоти гель повсюдно використовується косметологами. Особливо актуальними є засоби даного типу при проведенні контурної пластики. І лідируючу позицію серед них займає Stylage M - філер французького походження, випущений брендом Vivacy Laboratories ще в 2009 році і не втрачає своєї популярності досі.

Використання Stylage M у контурній пластиці сучасності

Stylage M – це останнє покоління філерів. При виробництві використовується технологія IPN-Like Technology, завдяки якій ефект після ін'єкцій є максимально тривалим і натуральним. Для швидкого та безболісного введення є препарат Stylage M Lidocaine, який має у своєму складі анестетик – лідокаїн.

Застосування Stylage M в естетичній медицині

Випущені ще минулого десятиліття філери Стілейдж М швидко підкорили серця професійних косметологів. Зв'язати це можна з тим, що основою цього препарату стала стабілізована гіалуронова кислота. Саме вона дозволяє коригувати підшкірні тканини, заповнюючи порожнечі та збільшуючи обсяги для досягнення досконалого результату. Гіалуронка – невід'ємна частина контурної пластики, яка з кожним роком набуває все більшої популярності (за статистикою, до цієї процедури щороку звертаються 2,5 млн американців).

Французький філер на основі гіалуронової кислоти дозволяє скоригувати риси будь-якої зони обличчя: нососльозні борозни, лоб, губи тощо. Використовуються гелі Стилаж М:

 • Усунення зморшок;
 • Корекції недосконалостей (за допомогою гелю можна приховати носову горбинку);
 • Загального омолодження та підтягування особи;
 • збільшення обсягів (вкрай популярний гіалуроновий філер для губ і вилиць);
 • Зміни мочки вуха;
 • Моделювання підборіддя;
 • Поліпшення шкіри кистей і не лише.

Гелеподібні філери для збільшення губ від Vivacy Laboratories заслужено одержують від професійних косметологів переважно позитивні оцінки. Також сприймається препарат і пацієнтами, які зважилися на контурну пластику. Введений філер в носогубні складки і на інші зони обличчя виглядає максимально природно, дозволяючи досягти необхідного результату.

Переваги французьких філерів у контурній пластиці

Переважні характеристики гелів Stylage M починаються на етапі виробництва препаратів. При їх виготовленні використовуються сучасні технології 3Д Matrix та тільки безпечні речовини (в тому числі антиоксиданти природного походження). Кожен такий Філлер на основі гіалуронової кислоти має унікальну формулу, яка забезпечує високий результат у конкретних умовах використання.

Але свої основні переваги гель на основі гіалуронової кислоти відкриває у процесі безпосередньої дії:

 • Тривалий термін збереження результату (до 12 місяців);
 • Безпека (гіалуроновий філер для губ, вилиць та інших зон обличчя абсолютно гіпоалергенний і безпечний);
 • Легке використання (завдяки своїй текстурі, гель Стілейдж М швидко проникає під шкіру та приймає потрібну косметологу форму);
 • Відсутність слідів на шкірі (можливо завдяки манітолу, що входить до складу);
 • Моментальний ефект (філер відразу набуває необхідної форми, що дозволяє відразу оцінити і при необхідності відкоригувати ефект).

Консистенція гелю сприяє легкій корекції будь-якої зони та досягненню максимально ефективного результату. Препарат добре розподіляється по підшкірним клітинам. Однак, остаточний результат косметологічної процедури можна буде побачити лише через 1-2 тижні, коли гель пошириться по тканинах повністю.

Вибравши Stylage M Vivacy у офіційного дистриб'ютора французького бренду, компанія може гарантувати виняткову якість та безпеку косметологічного препарату.

Замовити філер від офіційного дистриб'ютора

Дистриб'ютор Vivacy Laboratories - це компанія, яка офіційно представляє французького виробника у вашій країні. Перевагами співпраці з такою організацією є доступні ціни на філер Stylage, а також повноцінна гарантія якості та безпеки косметологічних засобів. Чому ж не замовляти препарати безпосередньо із Франції? Можна зробити і так. Але тільки в даному випадку доставка може бути в кілька разів дорожчою за самого філера, а також висока ймовірність купити Stylage M у сторонніх організаціях, що торгують фальсифікатом. Співпраця з дистриб'юторами набагато безпечніша та вигідніша.

Гіалуроновий філер Стилаж М - один з лідируючих косметологічних препаратів, який перевершує свої аналоги за якістю, ефективністю, терміном збереження результату. Такий гель зробить шкіру більш рівною, чистою та молодою. Він легко стане повноцінною заміною пластичним операціям.

Замовити його можна у нас на сайті онлайн, за вайбером або за телефонами, вказаними у розділі «Контакти». Ціну препарату ви дізнаєтесь, пройшовши реєстрацію. Перед покупкою можете замовити консультацію спеціаліста. Інформацію про можливість купівлі та доставки у вашому регіоні уточнюйте у нашого консультанта. Також діє онлайн-консультація на сайті.

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!