STYLAGE® L

STYLAGE® L від французской лаборатории VIVACY® - високоочищений монофазний гель гіалуронової кислоти пролонгованої дії для корекції глибоких і дуже глибоких складок, для вирівнювання щільних ділянок шкіри, шкіри на тильній стороні кистей, ретикульований із застосуванням технології технології IPN-Like + MANNITOL.

Купити філери STYLAGE® можна у новому зручному шприці із запатентованою ін'єкційною системою нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт та контроль. Він спеціально розроблений для сприяння лікарям під час щоденного проведення процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми Вам передзвонимо.
Інші способи замовлення:

ОПИС

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® L: НIС
© Copyright – Dr James Schinazi (FR)

ОГЛЯД АССОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

Високоефективні філери французького походження Stylage L підвищеної щільності для введення у глибокі шари шкіри призначені спеціально для корекції глибоких зморшок. Препарати Стілейдж Л містять стабілізовану гіалуронову кислоту, яка швидко заповнює дефектні ділянки шкіри та сприяє їхньому візуальному омолодженню. Гіалуронові філери Стилаж Л мають тривалий ефект і забезпечують стійкий результат процедури завдяки вмісту манітолу та сорбітолу, що продовжують термін дії основної речовини до 12 і більше місяців.

Філер на основі гіалуронової кислоти

Сучасні філери зупиняють процеси старіння шкіри та попереджають виникнення нових зморшкуватих складок. Вони ефективно захищають шкірні покриви від впливу згубних чинників довкілля, продовжуючи їх молодість і дозволяючи їм відновлюватися природним чином.

Препарати лінійки Стилаж Л створюються з урахуванням стабілізованої гіалуронової кислоти. Саме ця біологічно активна сполука відповідає за еластичність, гладкість та здоров'я шкіри, попереджаючи її передчасне старіння. Філери Стілейдж французького виробника Vivasy мають ряд важливих переваг:

  • використання у процесі виробництва продуктів для контурної пластики технології 3D Матрікс, яка забезпечує їм тривалий та стійкий результат від застосування;
  • вміст антиоксиданту манітолу та анестетика лідокаїну наділяє препарати додатковими якостями, дозволяючи продовжити ефект гіалуронової кислоти та зробити процедуру введення філера абсолютно безболісною;
  • невисока вартість, порівняно з оперативною корекцією дефектів;
  • мінімальна кількість побічних реакцій після введення гелю;
  • можливість багаторазового використання для досягнення тривалішого ефекту.

Гіалуронові наповнювачі лінійки Stylage є найновішими розробками в галузі косметології, які встигли завоювати повагу серед професійних фахівців та їх клієнтів. Вони добре сприймаються організмом, забезпечують хорошу результативність процедури та допомагають омолодити шкіру без необхідності проведення пластичних корекційних операцій.

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

 
Click to order
Total: 
Только для специалистов с медицинским образованием
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Місто
Спеціальність
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!