STYLAGE® HYDRO

STYLAGE® HYDRO від французької лабораторії VIVACY® - високоочищений монофазний гель нестабілізованої гіалуронової кислоти нетваринного походження з додаванням MANNITOL для зневодненої та атонічної шкіри.

  • Дійсна та тривала гідратація дерми;
  • Поліпшення кольору обличчя;
  • Поліпшення структури шкіри;
  • Уповільнення старіння.

Купити філери STYLAGE® можна у новому зручному шприці із запатентованою ін'єкційною системою нового покоління Bi-SOFT®. Шприц STYLAGE® Bi-SOFT® забезпечує більшу точність, комфорт та контроль. Він спеціально розроблений для сприяння лікарям під час щоденного проведення процедур контурної пластики.

Увага! Щоб дізнатися про актуальний прайс на вироби медичного призначення, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на нашому сайті і ми Вам передзвонимо.
Інші способи замовлення:

ОПИС

ЗБЕРІГАННЯ І НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ ДІЇ ВІЛЬНИХ РАДИКАЛІВ

STYLAGE® HYDRO – гіалуроновий гель з покращеною формулою, створений спеціально для боротьби з зневодненням середнього ступеня та в'яненням шкіри.

ПЕРЕВАГИ

Додавання антиоксиданту манітолу захищає від дії вільних радикалів, запобігає передчасному розпаду нестабілізованої гіалуронової кислоти та має тривалу зволожуючу дію.

ПРОТОКОЛ ІН'ЄКЦІЇ

Вихідний протокол процедури: 3 курси з інтервалом 3 тижні. Повторний курс кожні 3-6 місяців. ін'єкція здійснюється в ділянку дермо-епідермальної сполуки або поверхневі шари дерми, залежно від товщини шкіри.
  • ретроградна техніка запровадження;
  • мікропапули;
  • серія частих ін'єкцій (наппаж).

STYLAGE® ДО/ПІСЛЯ

STYLAGE® HYDRO
© Copyright – Dr Marynaa Taieb (FR)

ОГЛЯД АССОРТИМЕНТУ ПРОДУКЦІЇ

СЕРТИФІКАТИ

ІНШІ ФІЛЕРИ ВІД STYLAGE®

 
Click to order
Total: 
Только для специалистов с медицинским образованием
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Місто
Спеціальність
Залишіть номер телефону, і ми Вам передзвонимо!